WHIZZ

FAQ

Podczas 2 pierwszych tygodni życia dziecko zachowuje jeszcze ułożenie z brzucha mamy.
Lubi jak jest mu ciasno i ciepło, gdy jest zwinięty w kłębuszek.
Wszystkie pozy są naturalnymi pozami dla noworodka.
Po 2 tygodniach dziecko często ma kolki, pojawia się trądzik niemowlęcy, wyciąga nóżki i jest bardziej wrażliwe na dotyk, szybciej się wybudza.

Fotografia noworodkowa jest moją pasją, ale i pracą, za którą biorę odpowiedzialność. Praca, która wymaga absolutnego zaufania. Praca, w której nie ma miejsca na błędy i wymaga ogromnej cierpliwości. Wszystko wymaga czasu i odpowiedniego podejścia do każdego noworodka.
Praca z noworodkiem oparta jest 7 letnim doświadczeniem. Odbyłam liczne szkolenia u najlepszych fotografów w Polsce min. Cz. Rajkowski. M&K Slowinscy, B. Baran. W 2017 r otrzymałam międzynarodowy certyfikat akredytowanych fotografów noworodkowych Best Newborn Photographer.
Bezpieczeństwo stawiam na pierwszym miejscu.

Sesja trwa zazwyczaj od 1,5 do 3 godzin.
Wszystko zależy od aktywności maleństwa.
Większość czasu zajmuje jednak karmienie, przytulanie, usypianie.

Sesja noworodkowa odbywa się u Was w domu, w pomieszczeniu, w którym dziecko czuje się bezpiecznie. W przypadku noworodków jest to o tyle komfortowe, że mamy mają wszystko pod ręką i w każdej chwili mogą  nakarmić maluszka lub pobyć z nim przez chwilę sam na sam.  
Wożę ze sobą farelkę, by dogrzać pomieszczenie a dziecko nie odczuło zmiany temperatury otoczenia.

Potrzebuję 2,5/2,5m wolnej przestrzeni
Dojeżdżając do was, pakuję całe studio do mojego samochodu.
Jeżeli tata jest w domu , proszę o pomoc w przeniesieniu rzeczy do domu.
W przypadku, gdy w mieszkaniu jest bardzo jasno, a nie mam możliwości zasłonięcia okien (żaluzje, zaslony), będzie idealnie jeśli będą przysłonięte np. kocem.

Zazwyczaj sesję zaczynam o h9. Proszę by dziecko było nakarmione, w pieluszce i opatulone w kocyk. Aby sesja przebiegała sprawniej, można również odciągnąć mleko i naszykować smoczek.
Prosze pamiętać o pozytywnym nastawieniu. Dziecko doskonale wyczuwa humory rodziców i reaguje w podobny sposób 😉

Sesję rezerwuję 1 , 2 doba po narodzinach. Proszę wówczas o szybki kontakt, celem rezerwacji terminu. Jest to ważne, by udało nam się spotkać do 2 tygodni.

Aby przygotować małe studio – kącik, w którym będą powstawały zdjęcia Waszego Malca, przywiozę ze sobą sprzęt, tła fotograficzne oraz wszelkiego rodzaju gadżety: ubranka, dodatki, nakrycia i ozdoby głowy. Przed każdą sesją w  mojej głowie tworzę scenerię: dobieram kolory, dodatki, materiały. Wszystko musi ze sobą współgrać, dbam o każdy detal.
Ponieważ wkładam wszelkie starania, aby każdy klient dostał zdjęcia na poziomie mojego portfolio, sama dobieram dodatki i ich kolory. Jeśli ktoś z Was ma jakieś specjalne życzenia, zależy Wam szczególnie na jakichś barwach, rekwizytach, czy określonych pozach, wówczas proszę o taką informację w chwili umawiania się na sesję 🙂

Oczywiście! Zawsze podczas sesji robię zdjęcia z rodzicami i rodzeństwem

W ciagu dwóch dni od sesji otrzymacie galerię wszystkich zdjęć z sesji do wglądu.. Z pośród zdjęć nieobrobionych wybierzecie te, które deklarujecie z pakietem. Termin oddania gotowego materiału wynosi 6 tygodni liczony jest w momencie dokonania przez Was wyboru.